Wyszukiwarka  
Promocje!

Promocja Zimowa 2014
Sprawdź w CENNIKU!

Sklep firmowy

Sklep Firmowy

Ekipy montażowe

Ekipy Montażowe

Jakie pokrycia dachowe wybierasz na swój dach?

Techniczne

Validator W3C XHTML     Validator W3C CSS

wielkość tekstu: A A A

O FIRMIE

Prezentacja firmy "DOM"

 

Firma "DOM" - Jan Mućka rozpoczęła swoją działalność w roku 1995, jest przedsiębiorstwem handlowo-usługowym z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki zdobytej wiedzy, jesteśmy w stanie sprostać klientom o najbardziej wyrafinowanych gustach. Nasza oferta zawiera produkty najwyższej jakości, renomowanych producentów zagranicznych i krajowych, o znanej marce. Nasze ekipy dekarskie zbudują lub zmodernizują każdy dach tak, aby był piękny, trwały i zadziwiał swoim wyglądem.

 

Nasi przedstawiciele handlowi oraz Dział Obsługi Klienta zawsze służą pomocą i radą w rozwiązywaniu problemów związanych z oferowanymi produktami. Prowadzimy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru dachów oraz oceny kosztorysowej. Skupiamy się indywidualnie na potrzebach naszego Klienta, dobierając optymalne rozwiązania. Firma "DOM" to solidny partner, który pomoże Państwu w całym procesie dekarksim podczas budowy domu i w sposób fachowy doradzi, jak najlepiej wykorzystać Państwa zasoby przeznaczone na budowę dachu bądź zmianę pokrycia dachowego.

 

Firma "DOM" jest firmą handlowo-usługową wyspecjalizowaną w sprzedaży oraz wykonawstwie pokryć dachowych i systemów rynnowych. Dach jest bardzo ważnym elementem domu. Oferujemy Państwu różnorodne pokrycia dachowe, rynny oraz wszelkie dodatki i akcesoria. Sprzedawane przez nas materiały oparte są na najnowszych technologiach i osiągnięciach techniki. Dachy i rynny występują w szerokim asortymencie wzorów, kształtów i kolorów - zadowolą więc nawet najbardziej wymagającego Klienta.

 

Sprzedawane przez nas dachy posiadają gwarancję od 10 do 50 lat. Dzięki temu nasz Klient może być spokojny o swój dach przez długie lata. W razie jakichkolwiek problemów nasza firma służy pomocą gwarancyjną oraz serwisem pogwarancyjnym. Posiadamy w ciągłej sprzedaży:

  • blachodachówki
  • dachówki ceramiczne
  • gonty bitumiczne
  • rynny pcv i stalowe (wszystkie kolory i rozmiary)
  • podbitki dachowe
  • okna dachowe
  • farby
  • lakiery
  • kleje

 

Posiadamy własne ekipy dekarskie wyposażone w profesjonalne narzędzia i sprzęt, jak również współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami dekarskimi gwarantującymi wysoką jakość usług. Zapewniamy Państwu transport na miejsce budowy, gdzie dachy montują przeszkolone ekipy dekarzy. Dlatego można być pewnym, że montaż pokryć dachowych, czy systemów rynnowych zostanie wykonany profesjonalnie.

 

To jeszcze nie wszystko! Zapewniając kompleksową obsługę wykonamy dla Państwa tynki oraz docieplenia elewacyjne. Dysponujemy zapleczem materiałowym w postaci styropianu, wełny, tynków, gipsów i klejów oraz wyspecjalizowanymi ekipami budowlanymi.

  

Dachy, rynny i tynki położone przez nas...
gwarancją najlepszej jakości i perfekcji wykonania!

 

 

Zapraszamy do współpracy

Jan Mućka

 

 

 

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.dodajdo.com