Wyszukiwarka  
Promocje!

Promocja Zimowa 2014
Sprawdź w CENNIKU!

Sklep firmowy

Sklep Firmowy

Ekipy montażowe

Ekipy Montażowe

Jakie pokrycia dachowe wybierasz na swój dach?

Techniczne

Validator W3C XHTML     Validator W3C CSS

wielkość tekstu: A A A

Pokrycia dachowe

Blachodachówki, dachówki, gonty bitumiczne

 

Blachodachówka, blacha trapezowa

 

Blachodachówka jest eleganckim i trwałym pokryciem dachowym nadającym się na wszystkie rodzaje dachów stromych. Łącząc w sobie tradycję z nowoczesną technologią znajduje zastosowanie przy budowie domów jedno- i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, obiektów sakralnych oraz przy renowacji starych dachów.

 

Blacha trapezowa to ekonomiczny materiał do krycia dachów i elewacji. Szeroki wybór profili - od wysokości 6 mm do 160 mm - oraz rodzajów blachy (ocynkowane, powlekane) pozwala na różnorodne zastosowanie ich na dachach i elewacjach, bramach i ogrodzeniach oraz konstrukcjach nośnych w budownictwie indywidualnym i przemysłowym.

 

 

Plannja

Plannja oferuje kompletny pakiet do pokrycia Twojego dachu. To upraszcza zakupy - nie musisz już sam szukać potrzebnych elementów w różnych miejscach. Ponadto dzięki wzajemnemu dopasowaniu wszystkich detali Twój dach będzie odznaczał się lepszą funkcjonalnością i dłuższym okresem żywotności. Wreszcie, aby zapewnić jednolity wygląd systemu stosujemy wspólny program kolorów dla blachodachówek i akcesoriów.

 

 

Finish Profiles

Blachy dachówkowe KINGSTILE® produkowane są z blach pochodzących z renomowanych hut - SSAB (Szwecja), RUUKI (Finlandia), Arcelor (Niemcy). Oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej pokryte poliestrem połysk lub mat. Blachodachówka profilowana jest na najnowocześniejszych maszynach produkcji fińskiej, co gwarantuje dokładność wykonania, dobre przyleganie arkusza na dachu i wodoszczelność pokrycia.

 

 

Blachy Pruszyński

Blachy trapezowe produkowane są z blachy stalowej ocynkowanej, alucynkowej i powlekanej lub aluminiowej powlekanej (blachy w grubościach od 0,50 do 1,50 mm). Blachy trapezowe charakteryzują się wytrzymałością, sztywnością konstrukcji i ekonomicznością zastosowania. W celu poprawienia właściwości akustycznych obiektu, w którym stosowane są profile trapezowe - możliwa jest ich perforacja. Blachy trapezowe produkowane są zgodnie z normą PN-EN 14782:2008 i znakowane znakiem CE.

 

 

Finco-Stal

Blachodachówki produkowane w FINCO-STAL to stylowe pokrycia w kształcie dachówki ceramicznej. Lekkość tych produktów pozwala na zaprojektowanie znacznie prostszej, lżejszej więźby dachowej. Nawet skromny budynek, którego dach pokryjemy blachodachówką nabierze stylu i elegancji. Blachy trapezowe są profilowane w FINCO-STAL przy użyciu maszyn gwarantujących najwyższą jakość wyrobu oraz precyzję i powtarzalność tworzonego kształtu.

 

 

Balex Metal

System dachowy oparty o blachodachówkę Spektrum to kompleksowe rozwiązanie dla budynku mieszkalnego. Łatwy i szybki montaż blachodachówki, atrakcyjna cena, bogata paleta kolorów i pełen wybór akcesoriów to podstawowe, aczkolwiek nie jedyne, zalety systemu.

Blacha trapezowa to doskonały materiał do krycia dachów i ścian. W budownictwie mieszkaniowym ma zastosowanie przede wszystkim jako pokrycia ścian i dachów garaży, altan, wiat oraz dachów domów. Szeroka paleta barw i profili umożliwi Państwu zastosowanie naszych blach trapezowych na różnych budynkach i w dowolnym otoczeniu.

Rozwiązanie wykorzystujące płyty warstwowe z rdzeniem poliuretanowym lub styropianowym zapewnia wysokie parametry izolacyjne i akustyczne budynku, a przy tym cechuje się wysoką ekonomiką dzięki prostej i szybkiej technologii montażu.

 

 

BlachoTrapez

Linie produktowe dachówek blaszanych DIAMENT Eco - NOWOŚĆ, DIAMENT Plus, JOKER, KINGAS i KINGAS Plus  są produktami wysokiej jakości, przeznaczonymi dla obiektów mieszkalnych i użytecznoci publicznej. Doskonale sprawdzają się na nowych oraz restaurowanych dachach.

Linie produktowe blach trapezowych T-8, T-14, T-14 Plus, T-18, T- 18 Plus - NOWOŚĆ, T-20, T-20 Plus, T-35, T-35 Plus, T-50, T-55, T-55 Plus, T-60, T-90, T-135 to produkty które charakteryzuje prosta, bardziej wyrazista forma, dzięki którym możliwe jest uzyskanie interesującego stylu dachu, segmentu, obiektu wielorodzinnego i przemysłowego.

 

 

Dachówka ceramiczna, dachówka cementowa

 

Creaton

Doskonała markowa jakość dachówek CREATON to cała idea produkcji i obróbki surowca, dzięki której możliwe stało się zachowanie dokładności w wymiarach i niezwykle gładkiej górnej powierzchni dachówek. Produkty CREATON to indywidualnie piękna linia i ekonomia przy układaniu Państwa dachu a stosunek ceny do jakości dachówek CREATON jest bardzo dobry dzięki trwałości, która utrzymuje się przez wiele lat.

 

 

Röben

Obecnie firma posiada zakłady produkcyjne w Europie i Stanach Zjednoczonych, dostarczając ponad 1500 materiałów w poszczególnych segmentach. Ponad stuletnie doświadczenie oraz wysoka jakość sprawia, że Röben znajduje się w ścisłej czołówce producentów ceramiki budowlanej. Oferta firmy Röben cieszy się dużym uznaniem wśród klientów dzięki różnorodności wzorów i bogatej kolorystyce produktów, czego wyrazem są liczne nagrody i wyróżnienia.

 

 

RuppCeramika

Monier Sp. z o.o. oferuje klientom najwyższej jakości dachówki ceramiczne RuppCeramika oraz dachówki cementowe Braas w imponującym wyborze kształtów i kolorów - od tradycyjnych po nowoczesne, a nawet awangardowe.

Obydwie marki proponują również całościowe systemy dachowe: zarówno elementy kształtowe dopasowane do konkretnych modeli, jak i zestaw produktów służących do prawidłowego wykończenia dachu: od folii wstępnego krycia, poprzez szereg akcesoriów dachowych i elementów wykończeniowych, aż po systemy rynnowe. Całość dopasowana technologicznie, kolorystycznie i stylowo.

 

 

Braas

Oferta Braas obejmuje 6 modeli dachówek cementowych o doskonałych walorach zarówno wytrzymałościowych, jak też estetycznych. Szeroki wybór kształtów i kolorów dachówek pozwala stworzyć wiele wariantów aranżacji dachu w różnych stylach architektonicznych. Braas aktywnie uczestniczy w rozwoju technologii pokryć dachowych. Wprowadzając na rynek nowe produkty, potwierdza zawsze najwyższą jakość i niezawodność. Najnowocześniejszym obecnie rozwiązaniem jest oferowana przez Braas dachówka wykonana w innowacyjnej technologii Cisar.

 

 

IBF

IBF Betonvarer zajmuje się produkcją oraz tworzeniem nowych wyrobów z betonu i posiada dzisiaj 15 fabryk w 14 miastach Danii, gdzie produkowanych jest wiele różnych typów dachówki, ponad 100 różnych rodzajów płyt chodnikowych oraz kostki brukowej, rur betonowych i innych wyrobów z betonu.

IBF POLSKA Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1992 roku od produkcji dachówki oraz kostki brukowej i produkuje dzisiaj dwa typy dachówki: podwójna "S" oraz podwójna rzymska w pięciu kolorach (ceglasta, czerwona, brązowa, antracytowa i czarna) oraz wiele wzorów kostki brukowej w różnych kolorach.

 

 

Gonty bitumiczne

 

Icopal

Znane również jako dachówka bitumiczna - to estetyczne, tanie i lekkie pokrycie dachowe. Gonty bitumiczne dzięki bogatej gamie kolorów i kształtów stosowane są na dachy strome (domy jednorodzinne i letniskowe, budynki wielorodzinne, developerskie, hotele, szkoły, budynki użyteczności publicznej, w tym obiekty sakralne, wszystkie budynki posiadające dachy spadziste).

Właśnie dzięki tak bogatej ofercie asortymentowej można doskonale dopasować kształt i kolor pokrycia do budynku i jego otoczenia. Dzięki łatwości montażu idealnie nadają się na remonty i konserwacje dachów oraz do samodzielnego układania dachówki.

Niski koszt pokrycia oraz minimalna ilość odpadów przy układaniu gontów sprawiają, iż jest on chętnie wybierany przez inwestorów i wykonawców. Szczególne zalety gontów uwydatniają się na dachach o skomplikowanej budowie, gdzie poprzez elastyczność i lekkość pokrycia, ułatwione jest wykonywanie skomplikowanych obróbek dekarskich minimalizując koszty oraz czas wykonania dachu.

 

 

Katalogi do pobrania

 
Dodaj link do:www.wykop.plwww.dodajdo.com